| laur033 a întrebat:

Exista o posibilitate de a cumpara o aplicatie sau ceva ingame de pe magazine play fara card sau fara abonament la Orange?

2 răspunsuri:
| ImSnow a răspuns:

Da normal, daca vrei sa descarci aplicatii le descarci de pe mobogenie sau daca vrei sa cumperi chestii in-game trebuie sa iti bagi root pe telefon si dupa lucky patcher apoi instalezi patch-ul dorit in joc si dupa poti sa cumperi orice pe gratis.

| laur033 explică (pentru ImSnow):

Crede-ma ca stiu modalitatile astea, dar jocurile care au servere proprii cum ar fi castle clash sau clash of clans sau genul asta de jocuri nu le poti patch-ui...