| Liviucu a întrebat:

Exista vreo sansa sa pot gasi numele unui elev dintr-o scoala anume pe internet? Ii stiu numele mic si clasa exacta. Eu stau intr-un anumit oras iar el in cu totul alt judet din tara.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Uita-te la admiterea din acel liceu, pe net, si poate o sa il gasesti in functie de profilwinking daca stii in ce clasa este!

| Liviucu explică (pentru AlinaaAli):

Au un site vai de capul lui. Nu arata nimic.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Liviucu):

Atunci incearca pe facebook, poate gasesti liceul sau ceva prieteni de-ai lui, si asa din una-n alta, poate ajungi cumva la el