| DnX a întrebat:

Exista vreun joc in care trebuie sa testezi masini, nu sa faci intreceri sau din astea, doar sa le testezi, asta sa fie scopul jocului,

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...cel mai bun joc de genul acesta este test drive unlimited 2
Uite aici un video :
http://www.youtube.com/watch?v=MdFsu1oT3Sw
-cel mai mult imi place vederea din interior
Daca il vrei spune-mi si ti-l dau pe privat

| DnX explică (pentru Apache):

Stiu jocul dar trebuie sa faci si intreceri

Apache
| Apache a răspuns (pentru DnX):

Da...dar in majoritatea timpului faci free roam!
Singurul joc full de test drive este driving simulator, dar este o prostie.si are grafica foarte inapoiata!
Jocul asta ti-l recomand ...pentru ce vrei tu are cea mai buna grafica si cel mai bun gameplay