| mODIN a întrebat:

Explicati-mi si mie, de ce credeti ca Battlefield bate Call of Duty?
Datzi-mi explicatii

Răspuns Câştigător
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Eu nu cred. Totusi Battlefield pare mai real, dar iti simti soldatul cum se misca greoi, in Call of Duty te simti putin mai stapan pe situatie.

2 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

Joaca CoD:Modern Warfare 4 nu am jucat Battlefield dar o sa il incerc, CoD:MW4 totusi e un joc super cu grafica misto si poveste pe masura, crede-ma.

Nu cred ca ar fi mai misto Battlefield.

| mODIN explică (pentru VirtualKnight):

Eu le-am jucat pe toate si sa stii ca Modern Warfare 1, 2 si COD 3 sunt cele mai bune