| anonim_4396 a întrebat:

Fifa 12 imi merge in timpul jocului cu incetinitorul:
Am: RAM: 2 GB
Windows 7
Intel(r) Pentium(r) 4 CPU 3.00 GHz
Placa video: ATI Radeon HD 5670
Directx 11
Ce pot sa fac ca sa imi mearga fifa calumea?

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Poate ca ar trebui sa dai resolutia ceva mai mica si grafica la fel!

Intri in folderul jocului/Game/Fifasetup/ si ai aici un fifaconfig intri pe el si umbla la grafica dao mai mica la fel si quality.

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Asa am facut dar merge la fel..crezi ca ar trebui sa mai adaug ram?

| Magnifico a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am Ram cat tine si procesorul de 2.0 deci mai mic dar la mine placa video este de 1gb NVida GeForce 210 si imi merge perfect la fel ca si Prototype, Pes 2012, Assassins Creed, F.E.A.R 3, Far Cry 2, etc. imi merg toate jocurile nou iesite.

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Ciudat

| Magnifico a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ai virusi sau ar putea fi oare de la crack? thinking Eu am avut cu timpul multe probleme cu crack-urile la joc.Nu toate sunt bune.