| georgeggg a întrebat:

Flash,Flash,Flash rolling on the floor
Salut, mie imi plac jocurile de tip shooter dar si racing si altele. poate imi recomandati si voi ceva ca sunt foare plictisit si mi-e lene sa caut pe net. daca se poate jocul care mi-l recomandati sa fie impreuna cu un link de download, mi-ar placea mult daca ar fi asa. cel mai bun joc primeste funda.

Răspuns Câştigător
| FantaZEW a răspuns:

Max payne 3
Far cry 3
Fear 3
Counter strike GO
Microvolts
Hitman 5
Call of duty Black ops 2 (ASTA E BESTIAL)
Deus ex human revolution
Medal of honor
Half life
Battlefield 2
pentru ca TPU nu incurajeaza pirateria nu am putut sa iti dau linkurile sry ^^ bft

4 răspunsuri:
| XCalinStelistuX a răspuns:

AVA este un FPS fain gratis
http://ava.aeriagames.com/

Oricum eu joc Black Ops 2, NFS Most Wanted 2, BF3 etc.

| LegalL a răspuns:

Call of duty black out
Need for Speed World Bmw
daca mai vrei si alte jocuri lasi-mi un mesaj si iti mai spun dar eu cred ca astea 2 sunt foarte faine
daca vrei sa nu stai mult sa le cauti scrie-le pe google, iar daca nu gasesti nfs world bmw scrie nfs most wanted

| efik33 a răspuns:

Call of duty word at war, call of duty modern warfare 1 2 3, Medal of honor, FEAR 1 2 3, Metro 2033, Vietcong 2, Borderlands 1 2. Alege de aici.

| Larysa95 a răspuns:

Sall...eu iti recomand need for speed most wanted 2012 daca iti place racing sper sa-ti placawinking