| S3c0ndSh0t a întrebat:

Folosesc de ceva timp Dropbox.Problema este ca nu stiu cum functioneaza.Am pus niste fisiere in Dropbox si am auzit ca daca sterg programul pierd acele fisiere.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Da, fisierele raman la ei pe server, 30 de zile din cate imi aduc aminte (cauta in help-ul lor).
deci daca il reinstalezi, le regasesti.

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca stergi programul nu il mai poti folosi, in concluzie nu mai poti accesa fisierele.

| S3c0ndSh0t explică (pentru zdrangoi):

Da dar intrebarea mea era. DACA EU STERG PROGRAMUL fisierele vor fi salvate la ei pe server asttfel cand voi instala programul iar voi avea acces la ele iar? Sau trebuie sa le pun iar?

| zdrangoi a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Dar de ce vrei sa stergi programuldaca tot il folosesti?
nu ai spatiu in PC?
inca odata :
tu ai acelasi nume de user si aceiasi parola.
deci iti regasesti fisierele.

| S3c0ndSh0t explică (pentru zdrangoi):

In caz ca mi se arde hard disk-ul sa zicem pentru situatii de urgenta.Acele fisiere stau 30 de zile la ei pe server sau 30 de zile am timp sa le accesez sau se sterg?

| zdrangoi a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

E cam acelasi lucru.
stau 30 de zile din momentul in care le-ai incarcat (upload-at).
in aceeasta perioada le poti sterge sau accesa.

| S3c0ndSh0t explică (pentru zdrangoi):

Si dupa ce trec 30 de zile?

| zdrangoi a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Da, fisierele raman la ei pe server, 30 de zile din cate imi aduc aminte (cauta in help-ul lor).
deci daca il reinstalezi, le regasesti.

| reky a răspuns:

Du-te,ma,ca esti praf laughing) HUUUUUUUUUUU