| AnneBrooks a întrebat:

Daca pun niste poze de pe telefon in dopbox, iar apoi sterg acele poze din telefon ele raman pe dropbox, adica nu le pierd? Si daca bag pozele pe dropbox si apoi le sterg mi se scot de la stocare, adica nu imi mai ocupa spatiu pe telefon, asta in cazul in care raspunsul la prima intrebare e da.

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Pozele din dropbox raman acolo, le poti sterge linistit/a pe cele din telefon iar spatiul ocupat de acestea (pe telefon) va deveni din nou liber. Bafta!

| KronstadtResurrection a răspuns:

Daca incarci pozele in Dropbox, vor ramane salvate acolo, iar pe cele din telefon le poti sterge.