| Drunkenhearts a întrebat:

La 30 de zile dupa uploadarea unor poze pe dropbox acestea se şterg automat? Nu se pot păstra pe o perioada mai lungă de timp în dropbox?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Dropbox e un site creat in ideea de a-ti pastra si securiza informatiile si fisierele de care ai tu nevoie (cel putin asta am inteles eu de pe pagina oficiala). Nu pare un site de gazduire temporara a fisierelor. Exista si optiunea de a mari spatiul de stocare pe contul creat, de aceea trag eu concluzia ca fisierele raman memorate atat cat ai tu nevoie de ele.