| Anonimul3315 a întrebat:

Fratilor ce are? Am filmat cu fraps un joc si frapsu mia impartit filmarea in mai multe parti si cand am bagat partile in windows movie maker ca sa le combin intrunu singur nu merge! Dc? Imi arata asta:,, Windows movie maker cnnot save the movie to the specified location.Verify that the original source files used in yout movie are still available,that the saving location is still available, and that there is enounght free disk space available, and try again." In primul rand ultima faza nu e adevarata ca nu e loc liber in disk pentru ca imi arata ca videoul are 300 de mega si un disk am 260 de giga! Ce pot sa fac ca sa mearga? Va rooog

1 răspuns:
| Andru_Alex_1997 a răspuns:

Ai filmat cu frapsu gresit precis l-ai luat de pe net am patit si eu mai bine foloseste bandicam happy