| kubuletz a întrebat:

Deci vreau sa salvez un videoclip dupa ce l-am modificat cu movie maker si spune asa: Windows Movie Maker connot save the movie to the specified location.Verify that the original source files used in your movie are still availabile,that saving location is still availabile,and that there is enough free disk space available, and then try again. Ajutor!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Schimba locația de salvare de la cea implicită si problema se va rezolva.Asta se face folosind butonul browse și selectând locul unde să se salveze, cu mențiunea să ai spațiu suficiant pe acea partiție.Succes