| Pungash a întrebat:

Fratilor. ma conectez pe battle-net... intru fara nici o problema. dupa care cand dau join game. imi apare o eroare de genu : "please close all aplications another progarm is using your game port"... acu problema e ca nu am nici o alta aplicatie deschisa infara de war3 si g-proxy de la el. ce pot sa fac?happy

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Una din astea doua are o treaba cu portu respectiv. cauta pe google sau pe forumul battlenet

| Pungash explică (pentru eandopuncttk):

Nu frate. nu are nici o legatura cu nici una. am cautat pe google pe forum nu gasesc nimic. tot ce-am gasit e o chestie ca trebuie sa dezactivezi nu stiu ce porcarie. dar nu inteleg nimci ca e pentru mac3... ma gandeam ca are cineva habar pentru pc ce trebuie sa fac. si ce porcarie de program este ala big grin

| eandopuncttk a răspuns (pentru Pungash):

Pff mac si cu pc. nasol. mai cauta, sa nu fie de la firewall-uri nu stiu ce sa spun, chiar nu am nici cea mai vaga idee