| Bogdanbgd10 a întrebat:

FUNDA! CatI MB sau GB are placa mea video daca scrie:Total Avaiable Graphics Memory:1919MB- Dedicated Video Memory:128MB-/System Video Memory:0MB-/ Shared System Memory:1791MB-/Version Driver 6.1. 7600. Placa e NVIDIA Quadro FX1400./ Am procesor Dual-Core 2.40 4600 si 4 GB RAM./Ce inseamna Total Avaiable Graphics Memory:1919MB si celelalte? Ce Model Shader are? Este buna configuratia asta la jocuri mai noi?

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

E de 128mb vechitura aia stai calm

| ForgetThatShit a răspuns:

2GB

| Bogdanbgd10 explică (pentru ForgetThatShit):

Pai dupa ce te ai luat ca daca scriu pe net nVIDIA quadro fx 1400 da ca e de 128 MB......esti sigur ca e de 2GB ca eu nu stiu ce sa zic?