| Ligoflegendz a întrebat:

Imi merge CS GO cu urmatoarele specificatii:
-Procesor AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 4600+ 2.40 GHz
-RAM 2, 50 GB (1, 00 GB usable)
-Windows 7 Ultimate
-Placa Video GeForce 6800 XT (Total available graphics... 511 MB / Dedicated video memory 256 MB GDDR3 / Shared system memory 255 MB

Mă refer daca merge in 30-50 FPS,adica sa pot juca OK, daca nu merge ce ar trebui sa schimb?

5 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Merge in vreo 30 -35 pe low.

| PereteanuConstantinescu a răspuns:

Nu o sa mearga, oricum poti sa vezi aici https://www.systemrequirementslab.com/cyri. In primul rand ar trebui sa schimbi placa video si poate sa mai adaugi 3 gb ram.

| Ligoflegendz explică (pentru PereteanuConstantinescu):

Sa mai adaug 3? adica sa am 5, 50 GB?

| PereteanuConstantinescu a răspuns (pentru Ligoflegendz):

Da, dar o metoda mai simpla ar fi sa-ti pui windows-ul pe 64 de biti astfel in cat sa-ti citeasca toti ramii