| ady960 a întrebat:

Funda isi merita bani Boxe Genius SW-HF5.1 5200 is bune:?

Răspuns Câştigător
| Darius392 a răspuns:

Mi-am luat si eu boxe Genius si se aud foarte bine, sunt foarte rezistente.
Banii se merita.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Darius392):

Ce boxe ai ascultat/testat tu, domnule cunoscator? Si ce inseamna pentru tine "se aud bine"? Sunt curios, ca o data ce nu dai argumente, vreau si eu sa stiu pe ce iti bazezi afirmatia ca o porcarie de sistem audio tie ti se pare ca se aude foarte bine.

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Vrei zgomot la cutie? Cumpara-le atunci. Daca nu, ai variante infinit mai bune in acel buget.