| ѕмιℓєfσямєℓℓу a întrebat:

FUNDA MARE LA PRIMUL RASPUNS BUN
Hey, TPU! Am o intrebare legata de Metin2. As vrea sa imi fac propriul server privat (as vrea sa fie fara hamachi). Fara Copy&Paste.. Motivul pentru care va intreb asta este pentru ca pur si simplu vreau sa fiu Gm (ciudat, nu?).

1 răspuns:
| illuminatiGRAWRR a răspuns:

Nu e ciudat. si eu vreau sa fiu GM, pe propiul server; daca ai mai mult de 2 gb la calculator contacteaza-ma pe id; painful.memoriesx, cunosc pe cineva care stie sa faca serv.
Funda? puppy dog eyes