| alex9911896 a întrebat:

FUNDA RAPID. salut TPU, acuma in zilele astea am avut asa un chef de a lucra la calculator, si vreau sa învăț cum sa scriptez, gen a face jocuri in Java, niște tutoriale va rog frumos? happy mersii, FUNDA RAPID

Răspuns Câştigător
| 8imal a răspuns:

Intai invata limbajul de programare! apoi restul.ps : cred ca vei renunta caci ce vizesi noaptea nu poti face ziua! si eu am un chef nebun sa fiu miliardar ar imi trece happy

| alex9911896 explică (pentru 8imal):

Dapai, cand vei sti si tu limba romana gramatical, corect, am sa invat si eu limbajul de programare. happy Nu raspunsul asa mi-l doream.

| 8imal a răspuns (pentru alex9911896):

Mai verifica-ti si tu raspunsurile si vezi ce lacune ai! apoi te poti da drept o persoana docta. daca te deranjeaza raspunsul, e clar ca trebuie sa mai cresti!

| alex9911896 explică (pentru 8imal):

Scuze, nu am vazut intrebarea caci am mai intrebat de un joc si eram de te telefon si nu am vazut intrebarea. Scuze

| 8imal a răspuns (pentru alex9911896):

Totusi,''big grinapai, cand vei sti si tu limba romana gramatical, corect, am sa invat si eu limbajul de programare. Nu raspunsul asa mi-l doream''. cine l-a scris telefonul ori tu?