| remixonthemix a întrebat:

FUNDAAAAAAAAAA big grin
Salut TPU
Dupa ce mi-a bagat cineva winowsul, am observat ca nu imi mai merge Metinul
In orice client as intra mie mi se vede alb [ toate butoanele inclusiv dupa ce m-am conectat pe server totul este alb ]
Cred ca este cv de la placa video
Poate v-ati confundat si voi cu aceasta problema, sa vedeti absolut totul alb in metin [ dupa ce v-ati conectat la server ]
Vreau sa imi spuneti cum rezolv aceasta problema

2 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Instaleaza driverele placii video. Daca nu le gasesti, scrie aici ce model de placa video ai si iti las un link.

| remixonthemix explică:

Placa ATI
Cu 96 mb