| ellamirella a întrebat:

De ce cand vreau sa vizionez un videoclip pe youtube, sau unfilm pe laptopul meu mi se tot intrerupe ca si cand ar merge in reluare sau foarte greu? credeam ca problema este de la internet dar am observat ca si atunci cand nu e conectat face la fel. Sa fie de la placa video?

1 răspuns:
| Alchemy a răspuns:

Pe Youtube iti apare cumva un cerc (din puncte?) Daca da e de la internet.
Pe filmele care le ai in calculator s-ar putea sa fie de la versiunea de media player instalata.