| MissxD a întrebat:

GAMING - am ramas in cap cu un joc vechi, cu roboti, grafica era super pentru vremea aia... aparut in anii 2000-2012, nu mai stiu, imi amintesc ca avea un inceput in care eu-robotul eram prezentat super senzational si apoi eram acel robot pe o planeta si ma duceam sa impusc/atac ceva. Nu mai stiu multe detalii, poate ma puteti ajuta voi cu un nume! Mersi!

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!

Cumva jocul este Scrapland? : https://en.wikipedia.org/wiki/Scrapland

| MissxD explică (pentru SilviaDulcik):

Bună, din păcate nu, mulțumesc oricum!