| Alle23 a întrebat:

Cum as putea scap de "survey-urile" de pe internet? Fara sa platesc... Vreun "hack" ca sa zicem asa? Dau funda +vot

1 răspuns:
| crapx a răspuns:

Survey-urile sunt metoda ca hackeri sa faca bani in timp ce tu pierzi vremea iti sugerezi sa renunti la ceea ce doreai sa descarci pentru ca nu este ceea ce vreiwinking de obicei daca faci un survey o sa descoperi ca iti da un file gen 1 mb cu un notepad si nimic altceva... metode de hack thinking hmm o smecherie este sa folosesti un program pentru a avea un telefon digital si sa trimiti de acolo altfel nu-mi explic sau ai putea contacta un hacker adevarat! succeswinking