| Mhl_Eryk_1998 a întrebat:

Hei am intrebari despre Naruto:
1.Al patrulea Hokae este tatal lui Naruto? E viu?

2.Sasuke il va invinge pe Itachi?(Scuze daca am scris gresit)

3.Sakura va fi impreuna cu Lee? Iar Naruto cu Hinata?

4.Gaara va deveni Kazekage? Si va fi de partea lui Naruto?

Ultima:
5.Lui Orochimaru(probabil n-am scris bine numelu lui)i sor vindeca mainile?

2 răspunsuri:
| Sined_Denis_1997 a răspuns:

Deci...
1- Minato e tatal lui Naruto si nu e viu.

2- Sasuke il va invinge pe Itachi

3- Sakura nu va fi cu Lee, iar Hinata ii va zice lui Naruto ca il iubeste.

4- Da. Gaara va deveni Kazekage si va fi de partea lui Naruto. Naruto va deveni singurul prieten adevarat al lui Gaara

5- Nu. Orochimaru va incerca sa ii fure trupul lui Sasuke dar nu va reusi. Sasuke il va omora. Dar Orochimaru traieste in semnele blestemate in care se afla la gatul fiecarui fost elev. Deci o sa il vezi des pe Orochimaru