| Marya1234 a întrebat:

Hei am nevoie urgenta de ajutor! Am sters istoricul de pe google chrome si apoi mi-am dat seama ca am sters un link important. Cum gasesc istoricul sters? Fundaaaa

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Uite aici site ul asta te va ajuta sigur, downloadeaza 'remediere problema' si ai acolo un tutorial frumos, sper sa reusesti, incearca

| sorina1993 a răspuns (pentru grgdlk):

Buna am o problema! caut un program de afla istoricul de la google chrome, care l-am sters.am mare nevoie! Daca ai putea sa ma ajuti!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sters inseamna STERS, adica nu mai poate fi recuperat.