| Poison0fL0v3 a întrebat:

Cum pot sterge istoricul de la google chrome? URGENTA! funda!

Răspuns Câştigător
| FlOwErPoWeR a răspuns:

1. apesi pe ctrl+h
2. o sa iti apara o alta fila cu numele History
3. undeva trebuie sa apara "edit items..."
4. apesi pe edit items...
5. inainte de fiecare site vizitat iti apare o casuta
6. daca vrei sa stergi un site apesi pe casuta din fata site'ului
7. dupa aceea dai la Remove selected items.
Gataaaaaaa! dupa ce urmezi acesti pasi o sa ai site'ul nedorit sters!
ByE!
funda?big grin

5 răspunsuri:
| KillAWolf a răspuns:

Faceţi clic pe pictograma cheie pictograma cheie din bara de instrumente a browserului.
Selectaţi Instrumente.
Selectaţi Ştergeţi datele de navigare.
În caseta de dialog care apare, bifaţi caseta de selectare „Ştergeţi istoricul de navigare".
Folosiţi meniul din partea superioară pentru a selecta cantitatea de date pe care doriţi să o ştergeţi. Selectaţi de la început pentru a şterge tot istoricul dvs. de navigare.
Faceţi clic pe Ştergeţi datele de navigare.

| Candice a răspuns:

-ctrl+h
-editati elemente ( dreapta )
-stergeti toate datele de navigare
-stergeti datele de navigare

| Agutzzza a răspuns:

Sus akl la istoric dai pe sterge ist. si selectezi(o oara, zi et.)

sper ca te-am ajutat Fundit\zzzza?

| Diana_6484 a răspuns:

Ctrl+ h. edit items. bifezi ce vrei sa stergi si ai remove selected itemps big grin

| Antaury97 a răspuns:

Apesi Ctrl+H apoi iti apare o fila noua cu istorikul tau, trebuie sa-ti apara sus in dreapta : Editati elemente( daca ai pe romana)
Apoi iti apare sus in stanga ceva cu : stergeti toate datele de navigare sau eliminati elementele selectate.