| TheFucker a întrebat:

Hei.
Am o intrebare pentru care voi da funda!
Deci am niste conturi vechi de youtube pe care nu mi le mai amintesc, si vreau sa sterg niste videoclipuri de pe ele. Vreau sa stiu cum pot sa le sterg? Nu imi mai aduc aminte nici username-ul nici parola crying

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Nu știi contul de email pe care automat ți s-a făcut cont de yt, adică google? Trist.
2)Poți să raportezi videoul pe care vrei să-l ștergi de pe un alt cont și poate ai noroc să fie șters automat de yt, nu știu dacă merge, da' merită încercat.