| MoZila15 a întrebat:

Hei! Am o problema si cu telefonul si cu tableta. Imi arata ora la mesaje si la postarile de pe facebook de exemplu, cu 2 ore inainte si la telefon mesajele mele se separa de cele ale persoanei cu care vorbesc. Pot repara cumva chestia asta? ☆

4 răspunsuri:
| NaneSchizophrenia a răspuns:

E cumparata din alta tara, se poate repara doar daca schimbi softu' ( am si eu la tableta aceiasi chestie)

| qpLauraqp a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi aplicatia si dupa sa o instalezi... poate reusesti. bafta!

| MoZila15 explică (pentru qpLauraqp):

Inainte nu erau asa