| Luana11062002 a întrebat:

Salut, TPU. Am o mica problema. Am un iPhone si un iPad si nu stiu cum am reusit, dar le-am sincronizat. Parca "sinc" se numea chestia asta, nu? nu prea sunt buna la termenii astia.
Ma rog, ideea e ca acum, toate mesajele care imi sunt trimise pe telefon, intra pe tableta, iar eu, daca nu sunt acasa, nu primesc mesajele. E foarte enervant, pentru ca, de ce mai multe ori, sunt mesaje importante si fiindca nu le primesc, nu ajung la programare la doctor(exemplu de azi).
Va rog, ajutati-ma sa scap de sincronizarea asta stupida.

1 răspuns:
| Superior a răspuns:

Da-le un restart din fabrica la fiecare daca nu ai ceva important :)
Incearca site-ul asta daca nu https://www.lifewire.com/stop-iphone-ipod-auto-syncing-itunes-2000145