| Elenaax a întrebat:

Hei! Am o problema! Vreau sa ma joc metin2 osiris si cand dau pe descarcare imi zice : "Not Found".
Asa i-a dat si prietenei mele. Ce pot sa fac? Adica stie cineva ce s-a intamplat sau cand pot sa il instalez?

3 răspunsuri:
| Kyuubicstrike a răspuns:

Deci tu vrei sa instalezi sau sa descarci?
descarcare: incearca si pe alt browser daca pe cel actual nu a mers ori mergi la un prieten care il are deja si il poti pune pe stick de memorie big grin
instalare: nu cred ca o persoana normala de minim 8-9 ani nu stie sa instaleze metin2. Sper ca te-am ajutat big grin

| Elenaax explică (pentru Kyuubicstrike):

|Stiu sa il instalez! Problema e cand dau la '' Descarace'' imi apare '' Not found''

| Kyuubicstrike a răspuns (pentru Elenaax):

Incearca sa schimbi browser-ul (adica google chrome, opera, IE sau mozila) mie imi merge la toate sa vedem la tine