| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti de unde descarc si eu o aplicatie care sa imi aprinda LED-ul de la telefon? Nokia 6110 navigator symbian s60v3, am cautat java si simbian si nu a mers nici una, daca imi dati un site de unde as putea descarca una as fi foarte recunoscator

6 răspunsuri:
| Bogdy997 a răspuns:

Http://www.mobi11.com/phonetorch-v2-0-4-symbianos9-x/ incearca asta :D. La capatu descrierii aplicatiei ai butonul download.

| RB26DETT a răspuns (pentru Bogdy997):

Nu imi merge, este pe symbian s60v3, nu este touch screen, este tip slide rezolutie 240x320

| Bogdy997 a răspuns:

Http://forum.symbianfile.com/index.php?topic=129.0. Incearca-l pe asta. La capatul primului comentariu ai link-ul de download.

| RB26DETT a răspuns (pentru Bogdy997):

Am spus ca nu e touch screen sad

| Bogdy997 a răspuns (pentru RB26DETT):

Da si daca nu-i touch-screen nu merge sa folosesti aplicatia de la butoane? Cum asta e facut pentru OS tau, sunt destul de sigur ca ruleaza. Ai incercat macar sa il instalezi?

| RB26DETT a răspuns (pentru Bogdy997):

Cand incep sa instalez imi spune asa : aplicatia nu este compatibila cu telefonul, continuati? si am dat da, s-a instalat frumos, cand sa intru in app am dat pe ea si nu s-a intamplat nimic sad am cautat peste tot dar mereu erori sau doar ecranul alb, nu am gasit lumina pentru LED-ul telefonului. care sa mai si mearga.