| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna.Am avut mai demult pe calculator un joc.Era scos de pe internet.Era cu vampiri.Adica puteai sa fi fata sau baiat si trebuia sa mergi pe tresee era pe nivele.Imi puteti zice cum se numeste pentru ca nu il mai gasesc.

3 răspunsuri:
| DIIMIIM a răspuns:

Dane mai multe detalii despre joc, k pe net sunt multe jocuri de genu asta...

| CiciFagaras a răspuns (pentru DIIMIIM):

Pai era un joc 3D cum s-ar veni si aveai mai multe levele.Tu era ori vampir ori vampirita.La inceput erai pe un drum si avei toto asa lelele pana ce ajungeai la nivelul in care erai in castel.Si apoi parca trebuia sa te lupti cu cineva dar nu mai stiu exact

| CiciFagaras a răspuns (pentru DIIMIIM):

Hei mersi ca ai incercat l-am gasit de cateva minute pe internet se numeste Dracula Twins.