| Poneismecher a întrebat:

Hei, ce se intampla cand iti este contul blocat temporar pe Instagram? Imi apare sa dau sms cu codul, apas pe sms si imi zice ca pentru a verifa daca sunt eu imi trimite un cod pe email, iar eu nu mai am acel email, e facut in alta tara si nu se poate accesa in Romania, nici parola nu o mai stiu. O sa se deblocheze el peste cateva zile sau? ce trebuie sa fac? Ajutor

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se deblocheaza contul de Instagram, pana nu trimiti acel cod trimis pe emailul personal de catre administratia lor.
Cum nu mai ai emailul respectiv este dificila sa demonsterzi ca esti tu.
Cel ami bien iti faci alt cont de Instagram, ca aeste nu poate sa fie recuperat fara acel cod.