| Pumpkin a întrebat:

Hei big grin.Cum pot sa-mi pun setari de confidentialitate pe facebook? Adica daca ma cauta cineva(care nu este adaugat la prieteni) sa nu-mi poate vedea pozele si alte postari...sa-mi apara numai poza de profil, numele. data nasterii, etc. Am cautat in meniul facebok la "setari de confidentialitate" dar n-am reusit nimic, nu m-am prins cum se face laughing Deci, daca poate sa-mi explice cineva mai amanuntit(pas cu pas) cum se face as fi foarte recunoscatoare! :* VA RASPLATESC CU O FUNDA MAAARE! :d

Răspuns Câştigător
| AnishM a răspuns:

Intri in setarile de confidentialitate, apoi iti apar mai multe chestii si prima este "Cum intrati in legatura cu altii". Dai Schimbati setarile si cred ca de acolo controlezi chestia astahappy