| ReadMe a întrebat:

Hei! De curand am downloadat subtitrarea la un film iar din greseala am dat sa se deschida in NotePad (mereu) si nu stiu cum sa se faca la loc sau cum pot sa dau sa nu se mai deschida in notepad....va rog ajutati-ma dau funda si multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| dReaml a răspuns:

Salut.
Dai click dreapta pe fisierul cu problema, "deschidere cu" / "open with", apoi dai pe "alegere program" si selectezi de acolowinking.

| bogddan4you a răspuns:

Da pe fisierul pe care vrei sal deschizi si apesi controlul h si osati apara si dai bis play.