| All_Alex_1997 a întrebat:

Am o pagină cu numele : Muzică, ce să fac să crească numarul like-urilor și ce să postez înafară de melodii?

Fundaa la cel mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Gumiix a răspuns:

Bună!
Ai putea posta interviuri cu anumiți căntăreți; diferite articole despre interpreți.
De asemenaasemenea ai putea încerca să faci un mic dialog între tine si fanii paginii, cu mici glume sau cerându-le părerea despre o anumită piesă, celebritate etc.
Poti sa iti rogi prietenii apropiați să distribuie postarile tale de pe pagină...
Mult succes!

2 răspunsuri:
| Glodeanu_Marian_1999 a răspuns:

Poti sa creezi singur melodiile, si sa le pui pe youtube...

| All_Alex_1997 explică (pentru Glodeanu_Marian_1999):

De pe ce să creez melodii? De ce ce site?