| sweetgirl09 a întrebat:

:* Am o pagina pe facebook, am cam 150 de aprecieri, insa mai nimeni nu este activ.sad Ce pot sa fac sa creasca activitatea si numarul like-urilor pe pagina? Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| ReadAllAboutMe a răspuns:

Pai. da link-ul paginilor mai mari. :d
Si roaga-i sa. iti faca publicitate. happy

Depinde si ce postezi. posteaza : Bancuri. poze artistice, organizeaza concursuri cum ar fi : Editeaza poza. Poza castigatoare va aparea. la profil. happy

Sau faceti publicitate reciproca. prin poze pentru ca castigi mult din asta laughing
Pune pagina ta de facebook pe Twitter, Mesenger si alte site-uri pentru comunicare. vei vedea. ca pagina va urca din ce in cel mai mult. puppy dog eyes Sper ca te-am ajutat. Numai bine.

| findaway99 a răspuns:

Eu cred ca depinde si de cati prieteni ai! Depinde si de lucrurile postate!