| iInfinityDarkness a întrebat:

Hei! Mi-am descarcat jocul resident evil operation raccoon city.Imi merge,imi intra in joc dar, merge foarte foarte greu.Imi merge in reluare.Mentionez ca am:Windows 7 home premium 32-bit, 1 GB de ram,DirectX 11, placa video NVIDIA GeForce 6200 TurboCache(TM),DAC type:Integrated RAMDAC, memorie aproximativa la placa video 314 MB, Procesor AMD Sempron(tm) 3200+ 1, 80 GHz si windowsul licensiat.Imi poate spune cineva de ce merge greu si cum as putea remedia problema? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Pai ai un PC foarte Slab de aia iti merge sacadat.

1 răspuns:
| alexy19a a răspuns:

Poi, incearca sa ii configurezi setarile cat mai putin(Toate la low).
Daca nu merge nici asa, inseamna ca pc-ul tau nu suporta aceste joc, deoarece in fiecare an ies jocuri cat mai noi, facut pentru calculatoare cat mai moderne...