| Covi a întrebat:

Buna Ziua TPU! As vrea sa intreb cam cat de buna e placa mea video: nvidia geforce 6200 turbocache, 256mb. Oare imi va merge GTA IV daca downloadez?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Deci, pentru a functiona aveti nevoie de placa video serioasa, min 512 mb si 128 bit/ddr3 sau 256/192 pe 1gb. Cu 6200 sunt cateva filme pe youtubbe de gameplay, dar ala nu e gameplay dupa mine, deoarece placa video e varza si nu poate face nimic. Daca speri sa o schimbi, abandoneaza, arhitectura e veche AGP si astfel nu poti cumpara ceva bun.

2 răspunsuri:
| darkmihai a răspuns:

Pot sa va intreb si eu ceva eu am asa http://i.imgur.com/N9C1x.png si nividia G force 512mb? Miar merge? Nu am incercat sa il iau de frica ca nu va merge. mesii mult

| csi69 a răspuns:

NU downloada! eu am ATI RADEON
Hd NUSTIU cat si procesorul Intel core i3 de 2.53 ghz ram:4gb si tot nu imi merge bine