| spaghetty a întrebat:

Am o problema urata la SAMP
Mi-am luat acum 3 zile un laptop Toshiba c660-1c7,am bagat windows 7 home premium si cand intru in SAMP el se incarca normal(ca si cum as fi intrat in San andreas simplu)doar ca este ecranul alb pana ajunge la meniu unde imi zice start game etc.(cel obisnuit) si de fiecare data face asa..De ce?

6 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Click dreapta pe el>Properties>Compatibility>bifezi "run this program in compatibility mode for" si alegi Windows XP. Vezi daca merge asa.

| denispatrik a răspuns:

Dar la SAMP apare asa...sau si la single player?

| FelixKing a răspuns:

Reinstaleaza samp

| JustPlayTheGameNooB a răspuns:

Raspunsul este simplu... Iti trebuie alt crack asa am avut si eu