| Katen a întrebat:

Hei!

Pe acest laptop:

http://www.altex.ro/......3-free-dos

+4GB RAM

Pot rula Assassin's creed 4 Black Flag in conditii decente?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Depinde ce inseamna decent. Eu am Pc cu placa video mult mai buna si abia scot 40 fps pe high-very high. E din cauza ca Ubisoft nu au optimizat jocul, la fel a fost si cu AC 3

| Katen explică (pentru Zangetsu):

Conditii decente: sa nu se blocheze/sa nu se miste sacadat la setari high

| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Am vazut merge aceste jocuri:
Marea majoritate a jocurilor ultima generatie cer acuma:
Placa video 1024Mb.
Procesor:2. 2Ghz.
Asa ca este compatibila acestor jocuri si merge foarte bine la aceste jocuri:
Iti sugerez sa cumperi de aicea la Emag este mai ieftin si livrarea se face in 24-48h in conditi normale.
http://bit.ly/1aYsZdS

Mult Succes.

| javiga a răspuns:

Salut, cu acest laptop poti juca Assassin's Creed IV, si crede-ma la High Settings.Dar daca ma insel la medium il joci sigur.