| saridinschema a întrebat:

Stie cumva, cineva ce se intampla cu Okazii.ro? Au restrictionat accesul pentru utilizatori/conturi noi? Multumesc

4 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Nu,si eu am cont pe acolo facut de ceva timp. trebuie doar sa comp un formular al lor o adresa valabila si un telefon primesti sms si confirmi si gata

| Banannie a răspuns:

Din cate stiu eu nimic thinking Poate au probleme de moment. Eu sunt utilizator nou si chiar mi-am cumparat ceva de acolo acum 3 zile :d

| saridinschema explică (pentru Banannie):

Imi poti spune cand ti-ai facut contul? Atat eu cat si alte persoane incercam de cateva zile bune sa facem macar un cont nou,si am incercat la diferite calculatoare, si in zone diferite ale Bucurestiului, si nu se poate.Am incercat azi toata ziua,am facut totul ca la carte, si nu merge, nu primesc nici un email pe yahoomail de la Okazii.Multumesc

| Banannie a răspuns (pentru saridinschema):

Pai sa fie cam o saptamana si ceva, maxim doua thinking