| anonim_4396 a întrebat:

Acest pc este bun?
http://m.cel.ro/......is0MTwo-l/
Cam in câte FPS-URI ar rula GTA 5!
Sper ca peste 100!
Are Cooler?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Very High este acelasi lucru cu ultra, unii developeri aleg sa puna very high in loc de ultra (gen gta5)

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E extraordinar, iti merge sigur tot ce vrei si peste 20 de ani de acum incolo. Acum sa lasam gluma la o parte, citeste si tu ce intrebare ai lasat si vezi daca poti sa iti raspunzi singur. Care PC, ce configuratie? Ca nu ai lasat nimic aici.

| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

Scuze!
Am uitat!

| Intruder19 a răspuns:

Pe FullHD ai intre 60-80fps cu totul pe ultra.
https://www.youtube.com/watch?v=EYIP4JLvy1E

Normal ca are cooler.

| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

In video pus de tine setările sunt pe very high si high!
Nici una nu este pe ultra asa cum ai spus tu!

| Intruder19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Very High este acelasi lucru cu ultra, unii developeri aleg sa puna very high in loc de ultra (gen gta5)

| AlexDFY a răspuns:

Iti duce orice joc, e foarte bun, da are cooler, aerisire foarte buna, 16 gb ram, o sa se miste foarte rapid.