| Enistein05 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare la care nu am gasit raspuns:
Eu am cont pe conquiztador si am vazut ca unii pur si simplu nu sun logati dar contul lor joaca singur intr-un fel as vrea sa stiu cum este posibil.

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Intrii in joc cu ceilalti si iesi. Dar daca faci asta contul tau o sa joace singur: o sa aleaga tinte pe care sa le atace, dar nu raspunde la intrebari. Cei care i-ai vazut tu ca nu ar fi logati, probabil au dezactivat chatul. oricum ideea e ca nu poti sa lasi PC-ul singur si sa te astepti sa joace bine.happy funda?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand cineva iese din joc intra automat robotul pentru a nu se intrerupe jocul.Asta ai vazut tu.

| GeorgianTudor a răspuns:

Mai sunt trecuti pe automat.Adica, daca iesi in timpul jocului joaca robotul in locul taubig grin, bafta!