| AnoNyMuSH4ck3R a întrebat:

Hei TPU am o intrebare pentru voi, sper sa o rezolvati:
Am google chrome si la unele descarcari imi arata mai ai 0 sec si nu se mai deschide.
Mai exact cand downloadez java pot sa o descarc de pe alt site dar dupa ce il instalez imi zice ceva de genu.In romana:Vreti sa il reinstalati in calculatorul dumneavoastra? Eu am dat da si cand sa intru pe minecraft zice ca trebuie sa instalez java.
Va rog sa imi raspundeti! ofer funda!!!!!!

5 răspunsuri:
| CatalinWaru a răspuns:

Pai asteapta si tu putin

| AnoNyMuSH4ck3R explică (pentru CatalinWaru):

Pai dupa ce astept aproximativ 2 minute imi arata eroare la retea!

| CatalinWaru a răspuns (pentru AnoNyMuSH4ck3R):

Pai scriemi ce eroare ai ca s-ar putea sa fie si de la google sau la internet dar si eu am problema asta dar cand se descarca dau click jos unde imi arata descarcarea astept 2-3 minute si mi se deschide

| AnoNyMuSH4ck3R explică (pentru CatalinWaru):

Eroare la retea necunoscuta.

| CatalinWaru a răspuns (pentru AnoNyMuSH4ck3R):

Dezinstaleaza google chrome si instaleaza-l de pe alt site