| 2AN7 a întrebat:

Hei TPU, am o problema. Cred ca 70% din voi o aveti fara sa faceti nimic. Cand deschid orice joc. imi apare cu negru pe mergini. adica am plasma de 100 si imi apare doar pe 50. restul e negru... cam 25 cm in stanga e negru, 25 in dreapta. sus si jos e jocul. doar in parti e problema. si cand se deschide windowsu apare doar jumate din imagine. stiti ce problema e, si cum pot sa o remediez? imi apare cam in fiecare an problema asta. jocuri : counter strike ..GTA san andreas ..need for speed most wanted..slender man. oricum in orice caz nu e de la jocuri pentru ca mi-a aparut la un moment dat cand aveam doar cs

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modifica rezolutia, mai mica, mai mare pana se regleaza pe tot ecranu.