| raluca1601 a întrebat:

Eu am Google Chrome si cand intru la istoric imi apar mai multe chestii:

-Ștergeți istoricul de navigare
-Ștergeți istoricul descărcărilor
-Goliți memoria cache
-Ştergeţi cookie-urile şi alte date privind site-ul şi pluginul
-Ștergeți parolele salvate
-Goliţi datele salvate pentru completarea automată a formularelor... ce trebuie sa sterg ca sa imi sterga id-urile si username-urile cu care m-am logat pe facebook(in special) si alte site-uri. Am dat sa sterg cookie-urile si alte date privind site-ul si pluginul si m-a deconectat si de pe facebook, youtube, vplay si toate astea, dar nu mi-a sters de la facebook id-urile cu care m-am logat mai demult(desi am dat sa sterga de la inceput de tot) si eu asta vreau, sa nu mai apara acolo. Ce trebuie sa sterg? Nu as vrea sa sterg istoricul, ca imi foloseste, numa asta e solutia?

7 răspunsuri:
| Ţăpeşu a răspuns:

Stergeti parolele salvate si bifezi toate site-urile pe care ai parole.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru Ţăpeşu):

Stergeti parolele salvate si le debifezi pe celelelate iar apoi la timp dai Obliterate the following items from: the beginning of the time.

| raluca1601 explică (pentru Ţăpeşu):

Am bifat parole salvate si am dat de la inceput sa le sterga si tot nu mege. Mi-a sters parolele, dar nu si id-urile cu care m-am logat. Eu asta vreau. Sa nu mai imi apara id-urile.

| Ţăpeşu a răspuns (pentru raluca1601):

Dacă mai ai şi alt browser încearcă să-l dezinstalezi pe ăsta. Apoi mergi la https://www.google.com/chrome?hl=ro şi îl downloadezi şi instalezi pe ăsta. Vezi dacă merge. Baftă!

| Laura1102 a răspuns:

Cool big grin

| Laura1102 a răspuns:

Cool story

| princess01 a răspuns:

Dai la stergeti istoricul de navigare, iti vor disparea site-urile pe care ai intrat si username-urile cu care te-ai logat