| ashta a întrebat:

de ce nu mi se mai sterge istoricul de la browserul opera? il sterg iar cand ies si intru iar in browser istoricul hu e sters! help please! funda!
p.s. nu as vrea sa descarc vreun program!

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai daca nu iti merge sa il stergi tu manual nu ai de ales decat sa descarci de pe net CCleaner e foarte bun si iti curata pc-ul de gunoaie si iti rezolva si probleme.

3 răspunsuri:
| Attomm98 a răspuns:

laughing vrea sa isi stearga instoricul ca parintii sa nu se uite si sa vada vreo 100 de intrari pe zi pe site-urile de adulti laughing

PS: Nu te supara era doar o gluma... daca injuri inseamna ca nu prea ai minte si ca e adevarat ce am zis mai sus!

| ashta explică:

Dar acest ccleaner se plateste sau il downloadezi gratis?

| ashta explică:

Si ba attom! mai bine ca mine pe siteuri pentru adulti decat ca tine pe minimax! laughing