| OffenTs a întrebat:

Am si eu o problema la Counter Strike 1.6 de cand am umblat la setarile video si am bifat run in a window cand incerc sa intru in Cs imi iese si nu apare nicio eroare...Cum pot rezolva problema... toate astea au inceput de cand am Windows 7 sp1 32biti. Ps: Am video cu problema: http://youtu.be/EmyVW_oct8U
Nu e de la cs fiindca am instalat mai multe si la toate patesc la fel...

Răspuns Câştigător
| razvanytb a răspuns:

P.S incearca sa il dezinstalezi e in folderul lui un fisier unis sau daca nu e intra in control panel si selectezi Programe si caractersitici si il dezinstalezi si dupa il instalezi la loc si sa-r putea sa mearga

| OffenTs explică (pentru razvanytb):

Multumesc foarte mult happy a functionat big grin

1 răspuns: