| XD_Deny_1978 a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o problema. Vreau sa imi instalez Minecraft pe laptop de pe un site Mineshafter pe care l-am mai folosit, dar cand dau la download imi apare jos "acest tip de fisier poate dauna computerului.Doriti totusi sa pastrati acest fisier?"
O prietena mi-a zis ca si iei i-a aparut asa, iar ea a dat ca sa-l pastreze si nu i s-a intamplat nimic si are tot Windows 7.Va rog sa ma ajutati.Dau funda

1 răspuns:
| Antonuci a răspuns:

Nu e nici o problema, il poti descarca, in caz ca ti se va sterge dupa descarcare dezactiveaza antivirul pana iti termini treaba, dupa il poti activa din nou!