| Nustiualtnume a întrebat:

Am si eu un laptop Toshiba si merge destul de greu daca vreau sa intru pe Google Chrome dureaza minute pana se deschide daca intru pe Opera tot se block doar Explorer merge cel mai repede straight face. Ce sa fac am cautat sa vad daca nu are virusi am mai dezinstalat din chestii nefoloitoare, ce sa ii mai fac? Funda love struck!

1 răspuns:
| AntonyoBoss a răspuns:

E de vina viteza internetului, daca ai leptom inseamna ca ai stick dala de internet, un internet obisnuit la PC are 100mb iar stickul tau de internet are mai putini, de aia se misca greu netul, sa nu crezi ca e de vina laptop-ul.