| yomaria123 a întrebat:

Am un lapop ASUS, este micut si nu prea e bun, adica am pe el Windows XP, si merge cam greu... Pe internet pot sa intru doar pe Explorer, si din aceasta cauza vreau sa imi instalez ori Google Chrome, ori Mozila Firefox...care credeti ca ar merge mai ok? Ma refer sa nu se blocheze si alte chestii. happy multumesc!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Personal folosesc Mozila Firefox dar am si Chrome si cred ca oricare ai alege e OK.Multi spun ca Chrome ar fi mai bun dar parerea mea e ca cel mai bun e cel cu care te obisnuiesti si care-ti respecta cerintele. Oricum IE e depasit de mult.

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2365692,00.asp

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... cum a mai zis cineva, conteaza cu care te obisnuiesti. Eu personal folosesc Chrome pentru ca mi se pare mai prietenos si mai fluid, si se conecteaza la Google +, iti da notificari, etc.

| 2Low a răspuns:

Mozzila Firefox.